Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Love On-AirRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
As OneRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
GloveRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.5
Into the WoodsRated ★ 2.5