Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 1.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
EdenRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 1.5
HereticRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
SinnersRated ★ 2.0