Series
Ratings
115
You and Everything ElseRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
You Season 5Rated ★ 2.0- EuphoriaRated ★ 2.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 2.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 2.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
Midnight MassRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
No Good DeedRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5