Titles you rated
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0