Movies
Ratings
68
PsychokinesisRated ★ 1.0
The FivesRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 1.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0