Movies
Ratings
36
TangledRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0