Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Devilish JoyRated ★ 4.0
Goodbye to GoodbyeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0