Movies
Ratings
106
I Can SpeakRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5