Movies
Ratings
423
Black PantherRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Up for LoveRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Smurfs: The Lost VillageRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5