Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Kiss the GirlsRated ★ 3.0
The Good LiarRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5