Titles you rated
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Policeman's LineageRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0