Series
Ratings
16
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5