Series
Ratings
232
BNA: Brand New AnimalRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Inside Job Part 2Rated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Blue BirthdayRated ★ 2.5
UzumakiRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0