Series
Ratings
27- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5