Series
Ratings
15
Gossip GirlRated ★ 3.5- Orphan BlackRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0