Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0