Movies
Ratings
740
Just MarriedRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0