Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
TemptedRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
Revolutionary LoveRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 1.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Radiant OfficeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0