Series
Ratings
25
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 2.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0