Movies
Ratings
695
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
OnwardRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0