Series
Ratings
47
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0