Movies
Ratings
220
FridaRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
While We're YoungRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
Made of HonorRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Gemma BoveryRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Home AgainRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5