Titles you rated
Death Becomes HerRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
No Mercy for the RudeRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
The PeacemakerRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Kindergarten CopRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.5