Titles you rated
- War of MoneyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5