Series
Ratings
15- DamoRated ★ 5.0
 Prosecutor PrincessRated ★ 5.0 Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
 Hwang Jin YiRated ★ 5.0 Hwang Jin YiRated ★ 5.0
 JumongRated ★ 5.0 JumongRated ★ 5.0
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
 PastaRated ★ 5.0 PastaRated ★ 5.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
 White ChristmasRated ★ 5.0 White ChristmasRated ★ 5.0
 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
 Worlds WithinRated ★ 5.0 Worlds WithinRated ★ 5.0
 Master's SunRated ★ 5.0 Master's SunRated ★ 5.0
 Nodame CantabileRated ★ 5.0 Nodame CantabileRated ★ 5.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0 It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
 Coffee PrinceRated ★ 5.0 Coffee PrinceRated ★ 5.0
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0