Series
Ratings
34
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0