Movies
Ratings
161
Slow VideoRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 0.5
BedevilledRated ★ 0.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 0.5
Suspect XRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 0.5
QuickRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0