Movies
Ratings
598
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
Run-OffRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.0