Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5