Titles you rated
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Sailor Moon SRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.0