Titles you rated
Slam DunkRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
BansheeRated ★ 3.5- BansheeRated ★ 3.5
- BansheeRated ★ 3.5
BansheeRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0