Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
HereticRated ★ 2.5
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
- VirusRated ★ 1.5
Escape from the 21st CenturyRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.5