Series
Ratings
47
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0