Movies
Ratings
94
Maid in ManhattanRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
My One and OnlyRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
An EducationRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 4.5
Driving Miss DaisyRated ★ 5.0
The LunchboxRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.0