Movies
Ratings
37
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0