Movies
Ratings
126
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The CreatorRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Luckiest Girl AliveRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5