Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
A Dog's Way HomeRated ★ 3.5
Bleach: Fade to Black, I Call Your NameRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
The FallRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0