Movies
Ratings
15
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0