Titles you rated
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 2.5
- VirtueRated ★ 2.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 2.5
- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 2.5
- Run HanyRated ★ 2.5
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 2.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 2.0
Something About 1%Rated ★ 2.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0- School 2Rated ★ 2.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.0- School Season 1Rated ★ 2.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 2.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 1.5