Movies
Ratings
34- WishRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0