Movies
Ratings
184
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Sonic the HedgehogRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5