Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0