Movies
Ratings
250
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 1.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
CarsRated ★ 1.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 1.0
KnowingRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0