Movies
Ratings
68
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Mary PoppinsRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
SpeciesRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0