Movies
Ratings
112
RatatouilleRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0