Titles you rated
LolitaRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 4.0
HerbRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0