Movies
Ratings
422
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
MuralRated ★ 4.0
An Autumn's TaleRated ★ 4.0
Return to OzRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The RainmakerRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Black RainRated ★ 4.0
Angels in the OutfieldRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Hard BoiledRated ★ 3.0