Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0