Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0