Movies
Ratings
273
Be with YouRated ★ 4.5
SpyRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0